sl-img1
    sl-img1
    sl-img1
    sl-img1
Екологічна експертиза
Державне підприємство «Центр еколого-експертної аналітики» (далі ДП «ЦЕЕА») включено до «Переліку Державних Підприємств, Установ, Організацій, що належать до сфери управління Міністерства екології та природних ресурсів України».  

Відповідно до статті 37 Закону України «Про екологічну експертизу», ДП «ЦЕЕА» може, згідно звернення Мінприроди, підготувати у відповідності до статті 33 Закону України «Про екологічну експертизу» еколого-експертну оцінку аналітичного опрацювання матеріалів об’єкта екологічної експертизи, яка в подальшому враховується при підготовці висновку державної екологічної експертизи.

Фахівці ДП «ЦЕЕА» мають багаторічний досвід у сфері екологічної експертизи.

Здійснення державної екологічної експертизи є обов'язковим для видів діяльності та об'єктів, що становлять підвищену екологічну небезпеку, перелік яких затверджено Постановою Кабінету Міністрів України від 27.07.1995 №554 «Про перелік видів діяльності та об'єктів, що становлять підвищену екологічну небезпеку».

Граничні строки проведення державної екологічної експертизи становлять до 45 календарних днів з продовженням у разі потреби до 60 днів, а у виняткових випадках, залежно від складності проблеми, - до 120 днів.

Перелік документації, яка подається на державну екологічну експертизу, встановлено Постановою Кабінету Міністрів України від 31.10.1995 №870 «Про Порядок передачі документації на державну екологічну експертизу».

Основним документом, на підставі якого приймається рішення щодо допустимості реалізації об’єкту екологічної експертизи, є матеріали оцінки впливу на навколишнє середовище (ОВНС). На виконання ст. 17 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» працівники ДП «Центр еколого-експертної аналітики» пройшли професійну атестацію та сертифіковані в Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.
Нормативно-правова база
(назви нормативно-правових актів будуть активними і при кліку на них будуть переводити користувача на відповідний нормативно-правовий акт на сайті Zakon.rada.ua)
1
Закон України від 25.06.1991 № 1264-XII «Про охорону навколишнього природного середовища»
2
Закон України від 09.02.1995 № 45/95-ВР «Про екологічну експертизу»
3
Закон України від 17.02.2011 №3038-VI «Про регулювання містобудівної діяльності»
5
Постанова Кабінету Міністрів України від 31.10.1995 №870 «Про Порядок передачі документації на державну екологічну експертизу»
Перелік необхідної документації
1
Зразок заявки на проходження екологічної експертизи.
2
Перелік документації, яка подається на державну екологічну експертизу, встановлено Постановою Кабінету Міністрів України від 31.10.1995 №870 «Про Порядок передачі документації на державну екологічну експертизу».
3
Основним документом, на підставі якого приймається рішення щодо допустимості реалізації об’єкту екологічної експертизи, є матеріали оцінки впливу на навколишнє середовище (ОВНС).
Вартість
Вартість проведення еколого-експертної оцінки залежить від великої кількості факторів, таким чином, є індивідуальною для кожного об’єкту.