державне підприємство

"центр еколого-експертної аналітики"

Новини

14.12.2017

У м. Ужгород відбувся форум
"Місцевого самоврядування Закарпаття"

Асоціації сільських, селищних рад та об'єднаних громад України та ДП «Центр еколого-експертної аналітики» створюють консультаційний орган, який буде допомагати громадам здійснювати нові повноваження. Лукша Олег Васильович - модератор панелі акцентує увагу на можливих інструментах реалізації норм нового закону про оцінку впливу на довкілля. Спікер панелі - в.о. директора ДП «Центр еколого-експертної аналітики» представила зміни в екологічному законодавстві.

18-19.01.2018 р.

Дводенний семінар – тренінг
«Діяльність АССОГУ – 2018»

18 – 19 січня 2018 року відбувся дводенний семінар – тренінг « Діяльність АССОГУ – 2018» в м. Боярці. Представники презентували своє бачення реалізації екологічних проектів на 2018 рік, під егідою Асоціації сільських, селищних рад та об'єднаних громад України.

У зв’язку з набуттям чинності Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» з 18 грудня 2017 року, здійснення ОВД стає обов’язковим у процесі прийняття рішень про провадження планованої діяльності. Під плановою діяльністю розуміється господарська діяльність, що включає будівництво, реконструкцію, технічне переоснащення, розширення, перепрофілювання, ліквідацію (демонтаж) об’єктів, інше втручання в природне середовище.

Для якісного виконання вказаних робіт, підприємство має необхідну матеріальну базу, висококваліфікованих співробітників та великий практичний досвід з виконання робіт екологічного напряму.